Samochody Premium
(przykłady)

Volvo S90 Limuzyna

Mercedes V Klasa BUS

USŁUGI PREMIUM

Biznes transfer - Kurier VIP - Prywatny kierowca
Odprowadzenie samochodu - Sprawdzenie samochodu - Auto concierge
Każdą usługę realizujemy tak jak byśmy sami chcieli być obsłużeni – najlepiej jak to tylko możliwe
prywatny kierowca - wynajem samochodu z kierowcą - transport VIP - transport premium - prywatny szofer

BIZNES TRANSFER VIP

Nie chcesz jechać zwykłą taxi? Chcesz aby przewóz odbył się eleganckim ale, nieoznakowanym samochodem lub taxi w klasie business, kierowanym przez profesjonalnego kierowcę o wysokiej kulturze osobistej? Właśnie taką usługę biznes transfer VIP proponujemy. Zawieziemy każdego na spotkanie biznesowe lub zrealizujemy tzw. „osobisty odbiór” z Lotniska, Dworca lub innego wskazanego miejsca. W ramach naszej oferty realizujemy również usługę wynajem kierowcy z samochodem na cały dzień lub kilka dni ustalając wcześniej zryczałtowane opłaty konkurencyjne na rynku przewozu osób. Dzięki temu osoby organizujące pobyt ważnych gości mogą nie tylko szybko i sprawnie ustalić z nami szczegóły harmonogramu i cenę ale – co równie ważne – mogą spać spokojnie wiedząc, że goście będą obsłużeni na najwyższym poziomie. W czasie realizacji usługi jest stały kontakt z kierowcą ją realizującym oraz koordynatorem Driver4U.pl

VIP KURIER

Zależy Ci na dostarczeniu przesyłki bez „wrzucania jej” w tryby  mechanizmów logistycznych stosowanych przez zwykłe firmy kurierskie ? Nie chcesz aby realizacja tej usługi  rzucała się w oczy ? Oczekujesz pełnej dyskrecji? Jeśli tak to zamów usługę u nas, a zrealizuje ją nasz kierowca. Bezpiecznie,  nie tracąc przesyłki spod kontroli od momentu jej nadania do przekazania. Często zdarza się, że w „ostatniej chwili” pojawia się problem dostarczenia ważnego dokumentu do kontrahenta. Co więcej klient musi otrzymać natychmiast potwierdzenie przekazania dokumentu właściwej osobie . Właśnie dlatego, dla sprostania takim problemom została przygotowana usługa VIP Kurier.

dostarczanie przesyłki VIP - prywatny kierowca - wynajem samochodu z kierowcą - transport VIP - transport premium - prywatny szofer
prywatny kierowca - wynajem samochodu z kierowcą - transport VIP - transport premium - prywatny szofer

PRYWATNY KIEROWCA - PRIVATE DRIVER

Okazuje się, że po owocnym spotkaniu nie możesz prowadzić samochodu, ale następnego dnia będzie Ci on potrzebny? Nie przejmuj się tym. Nasz kierowca przyjedzie pod wskazany adres i bezpiecznie zawiezie Ciebie i Twoje auto tam gdzie wskażesz. Jeśli Twój kierowca z jakiś powodów będzie niedyspozycyjny, a Ty na już potrzebujesz zdrowego, wypoczętego i doświadczonego kierowcę, to również wystarczy skontaktować się z nami. Rozwiązywanie takich i podobnych problemów, nie stanowią dla nas… problemów

SPRAWDZENIE SAMOCHODU PRZED ZAKUPEM - CHECKING CAR

Na rynku samochodów używanych pojawia się coraz więcej firm oferujących sprzedaż samochodu. Żeby przyciągnąć klientów piszą o gwarantowanym przebiegu, historii i stanie technicznym. Takich informacji kupujący oczekuje więc dzwoni do sprzedawcy, pyta o szczegóły i decyduje się na przyjazd (nie rzadko kilkaset kilometrów) w celu przeprowadzenia transakcji. Po zakupie okazuje się, że samochód może i nie był bezwypadkowy, ale miał wiele stłuczek i były ingerencje w powłokę lakierniczą. No i te uporczywe drgania na kierownicy podczas hamowania przy prędkości powyżej 80 km/h. Usługa Checking Car polega na przeprowadzeniu oględzin samochodu przez doświadczonego Experta Driver4U.pl. Pojedzie on i sprawdzi na miejscu stan techniczny, estetyczny i historię wymarzonego auta, po czym sporządzi  ekspertyzę z przeprowadzonych oględzin – przekazując stosowną do rzeczywistości rekomendację.

sprawdzanie samochodu warszawa

Zakres usług:

Co oferujemy?

Możliwość wynajęcia kierowcy wraz z samochodem:

Wszystko do uzgodnienia!

Transfery międzymiastowe - Transfery na lotnisko - Wynajem limuzyny

Transfery międzymiastowe, transfery na Lotnisko (w całej Polsce), transfery do hoteli i na dworce, odbiór osobisty ze wskazanych miejsc… to usługi, które realizujemy na najwyższym poziomie samochodami Premium. Jeśli zwykła taksówka to za mało i potrzebujesz wynajmu limuzyny z kierowcą, to właśnie taką usługę proponujemy. Obsługa gości w ramach spotkań biznesowych, delegacji, konferencji czy też organizowanie  komfortowych przejazdów w celach turystycznych realizowana – w tym nasi kierowcy są najlepsi.

Szybko i sprawnie jesteśmy w stanie ustalić szczegóły każdego zamówienia – nawet tego najbardziej skomplikowanego. Wiemy doskonale, że usługi Premium to nie tylko komfortowe samochody lub ekskluzywne limuzyny prowadzone przez doświadczonych kierowców. Specyfika tych usług wymaga, aby osoby zlecające ich realizacje miały stały i nieograniczony kontakt zarówno z kierowcą jak i koordynatorem. Staramy się, aby na każdym etapie realizacji usługi można było weryfikować i korygować wcześniej podjęte ustalenia. 

Doświadczenie, kreatywność i elastyczność to cechy nieodłączne przy realizacji każdej usługi Premium na czas której wyznaczany jest prywatny kierowca prowadzący elegancki samochód w klasie biznes.

Dla nas każdy klient to VIP. Usługi oferowane przez nas typu Biznes Transfer, Przewóz VIP czy transfery na lotnisko oraz każda inna, dedykowane są dla dużych międzynarodowych korporacji,  średnich i małych przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych.  

AUTO CONCIERGE - co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Dzisiaj bez wychodzenia z domu można załatwić wiele formalności związanych z samochodem. Trudno jest jednak BEZ WYCHODZENIA Z PRACY LUB Z DOMU zaprowadzić auto na myjnię, przegląd, wymianę opon lub przeprowadzić inną czynność, której nie można dokonać poza serwisem. Wiemy, że dla wielu oszczędność czasu ma ogromne znaczenie dlatego również w tym zakresie gotowi jesteśmy spełnić Twoje oczekiwania. Nie musisz nigdzie jechać – my zrobimy to za Ciebie.

A może potrzebujesz innej usługi od Driver4U.pl , o której nie napisaliśmy? Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz, a my powiemy jak można to przy naszej pomocy zorganizować.