prywatny kierowca driver4u

Coraz więcej osób zauważa, że zwykła usługa taxi – po wprowadzeniu aplikacji mobilnych i „uwolnieniu rynku” – stała się masowa i stoi na niskim poziomie co w konsekwencji powoduje, że wielu przypadkach ciężko jest trafić na dobrą jakość. Zamówienia przyjmowane przez bezduszny automat, przydzielanie zleceń według „dziwnej kolejności” definiowanej przez firmy taxi, zmęczeni taksówkarze pracujący po 16 godzin. Nierzadko brudne samochody czy też narzucanie klientom nieformalnych i niezrozumianych zasad obowiązujących w taksówkach. To tylko niektóre negatywne zjawiska sprawiające, że przy każdym zamówieniu niestandardowej usługi rodzi się obawa o jakość jej wykonania.

Driver4U.pl oferuje usługę, która eliminuje problem niskiego poziomu, dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia w zarządzaniu i praktyce związanej z usługami taxi. Dzięki temu gotowi jesteśmy do realizacji usług Premium na zlecenie klientów indywidualnych i firm, oczekujących perfekcyjnego ich wykonania w ofercie przewozy osób vip.

Wiemy doskonale, że z punktu widzenia klienta realizacja każdej usługi przewozów Premium wiązać się musi z konkretnym efektem końcowym osiąganym bez żadnych „problemów i kompromisów po drodze”. Nasze szeregi zasilają wyłącznie kierowcy doświadczeni, kulturalni, elegancko ubrani i w pełni świadomi oczekiwań klientów. Wiemy doskonale, że podczas realizacji takich usług to kierowcy w 90% odpowiadają za końcowy efekt. To dlatego szeregi Driver4U.pl zasila grupa kierowców – nie boimy się tego napisać – najlepsza z najlepszych.

Oczywiście nie bagatelizujemy klasy samochodów jakimi realizowane są usługi. Każde auto to limuzyna spełniająca najwyższe standardy z zakresu bezpieczeństwa i komfortu przejazdu. Do każdego z aut przypisana jest odpowiednia licencja, a kierowcy posiadają uprawnienia, badania i zaświadczenia o niekaralności dodatkowo weryfikowane przed podjęciem współpracy. Dzięki temu Driver4U.pl wykracza w sposób zdecydowany poza schemat usług realizowanych przez firmy taxi, podnosząc poprzeczkę jakości na dużo wyższy poziom.

Prywatny transport

Proponujemy prywatny transport somochodem z kierowcą, który profesjonalnie, bezpiecznie i komfortowo zrealizuje podróż służbową, transfer na lotnisko, transfer międzymiastowy lub odprowadzenie samochodu na miejsce wskazane przez klienta. Przewozy osób VIP to jedna z najbardziej dogodna forma transportu. Oferujemy również usługę VIP Kurier, dzięki której ważna przesyłka dotrze na czas do rąk własnych bez żadnych pośredników. Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów są różne i nie sposób wszystkich zdefiniować istnieje możliwość – w ramach Concierge – ustalenia szczegółów, np. czy podstawić samochód z kierowcą  czy może lepiej będzie jeśli zarezerwowany zostanie prywatny kierowca do prowadzenia auta klienta, a może należy zrealizować odbiór dziecka ze szkoły lub inną usługę, np. przewóz dzieci…

Wynajęcie prywatnego kierowcy i przejazd dobrym, a nawet luksusowym autem może być świetnym sposobem na zapamiętanie ważnego dnia lub pomysłem na oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Istnieje jednak wiele innych sytuacji, w których warto wynająć samochód z kierowcą. Kiedy należy to zrobić i dla kogo?

 

wynajem samochodu z kierowcą, prywatny transport