Zakres usług:

Co oferujemy?

Jak samochód do ślubu warszawa to tylko z driver4u.pl

Pamiętaj, że wybór samochodu do ślubu jest ważną decyzją, dlatego warto poświęcić trochę czasu na znalezienie odpowiedniej oferty, która spełni Twoje oczekiwania. Zobacz naszą ofertę – samochód na wesele.

samochód do ślubu

Planujesz ślub, a jedną ze spraw jakie zostały do załatwienia jest samochód na wesele? Nie zwlekaj z tym tematem. Podobnie jak z wynajmem sali weselnej, tak i z decyzją jaki wybrać samochód do ślubu nie można czekać do ostatniej chwili (tylko czasami udaje się znaleźć auto „na już” ale wtedy cena wynajmu jest wyższa).

Usługa Driver4U.pl dedykowana jest nie tylko dla biznesu. Jak sama nazwa wskazuje „kierowca dla Ciebie” gotowi jesteśmy zabezpieczyć ceremonię ślubną przewożąc limuzyną PARĘ MŁODĄ.

Wiemy doskonale, że limuzyna do ślubu jaką dedykujemy musi być wyjątkowa: nieskazitelnie czysta, wygodna, z jasną skórzaną tapicerką, klimatyzacją czterostrefową, szyber dachem, … no i prowadzona być musi przez eleganckiego kierowcę w garniturze, który na czas usługi będzie również pełnił rolę osobistego asystenta PARY MŁODEJ.

W zależności od oczekiwań, podstawiamy samochód do ślubu udekorowany (sami się tym zajmujemy ustalając wcześniej z MŁODYMI lub Rodzicami budżet oraz „obfitość” ozdób 🎈🌼🌷🌺. Oczywiście są PARY MŁODE, które wolą by przyjechała po nich limuzyna bez dekoracji… to też da się zrobić 😊.

Pamiętaj, nie zwlekaj z podjęciem decyzji. Jeśli masz pytania zadzwoń lub napisz do nas maila, na pewno odpowiemy na każde pytanie… a może nawet co nieco doradzimy (np. transport dla gości weselnych). Zarezerwuj już dzis auto na wesele.

Skorzystaj z naszej Oferty - Auto na wesele

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka i dlatego za każdym razem jesteśmy wdzięczni za zaufanie jakim nas obdarzają MŁODZI i ich RODZICE

DZIĘKI TEMU STAJEMY SIĘ CZĘŚCIĄ CAŁEGO ZESPOŁU PRZYGOTOWUJĘCEGO UROCZYSTOŚĆ WSTĘPOWANIA MŁODEJ PARY NA NOWĄ DROGĘ ŻYCIA – A TO DLA NAS WIELKI ZASZCZYT.

auto na wesele warszawa

Czy wiesz, że…

W tradycyjnej obyczajowości w obrzędy ślubne są zaangażowani zarówno członkowie rodziny pary młodej, jak i lokalna społeczność i są skupione wokół wydarzeń, które następują według określonej kolejności. Przykładowo w tradycji katolickiej są to po kolei: swaty („wywiad matrymonialny”), zawarcie umowy przedmałżeńskiej, zrękowiny (zaręczyny), sprosiny, ślub (w Kościele, gdyż ślub cywilny to jedynie „kontrakt”), uczta weselna, oczepiny oraz przenosiny. Natomiast w kulturze islamskiej ślub traktowany jako prawne i społeczne zatwierdzenie współmałżonków skupia się wokół takich wydarzeń jak: zaręczyny (chitba), podpisanie kontraktu małżeńskiego (aqd az-zawadż) oraz uroczystości weselne (zifaf), na ogół połączone ze skonsumowaniem małżeństwa. W tradycyjnej obyczajowości Chin ślub jest poprzedzony sześcioma rytuałami, które trwają bardzo długo i są skomplikowane: wybór małżonki (nàcǎi, 纳采), pytanie o imię (wènmíng, 问名), poinformowanie o pomyślności (nàjí, 纳吉), ogłoszenie zaręczyn (nàzhēng, 纳征), wyznaczenie daty ślubu (qǐngqī, 请期), przyjęcie panny młodej (qīnyíng, 亲迎). (Źródło: Wikipedia)