Zakres usług:

Co oferujemy?

transfer na lotnisko, kierowca do wynajęcia

Chcesz aby usługę wykonał prawdziwy profesjonalista o wysokiej kulturze osobistej i nienagannej aparycji? Jeśli tak to świetnie, bo realizujemy wyłącznie usługi na poziomie PREMIUM dając gwarancję najwyższej jakości

Transfery międzymiastowe, transfery lotniskowe (w całej Polsce), transfery do hoteli i na dworce, odbiór osobisty ze wskazanych miejsc… to usługi, które realizujemy na najwyższym poziomie limuzynami, minibusami, busami i autobusami. Obsługa przewozu osób w ramach spotkań biznesowych, delegacji, konferencji czy też komfortowych przejazdów w celach turystycznych to fundament naszej działalności.

wynajem samochodu z kierowcą

Szybko i sprawnie jesteśmy w stanie zapewnić wynajem samochodu z kierowcą oraz ustalić szczegóły nawet najbardziej skomplikowanego zamówienia. Wiemy doskonale, że usługi Premium to nie tylko komfortowe samochody lub ekskluzywne limuzyny prowadzone przez doświadczonych kierowców. Specyfika tych usług wymaga, aby osoby zlecające ich realizacje miały stały i nieograniczony kontakt zarówno z kierowcą jak i koordynatorem. To bardzo ważne, by na każdym etapie realizacji usługi można było weryfikować i korygować wcześniej podjęte ustalenia. Doświadczenie, kreatywność i elastyczność to cechy nieodłączne przy usługach Premium na czas których wyznaczany jest prywatny kierowca prowadzący elegancki samochód w klasie biznes.

Dla nas każdy klient to VIP, dlatego usługi typu Biznes Transfer, Przewóz VIP… i każda im podobna, dedykowane są dla dużych międzynarodowych korporacji, średnich i małych przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Gotowi jesteśmy zorganizować przejazd dla każdej niemalże grupy dzięki temu, że w ofercie posiadamy nie tylko limuzyny, ale również minibusy, busy i autokary. Nie korzystamy z utartych schematów dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Zadzwoń na numer +48 728 090 800 lub napisz maila na adres [email protected] z informacją jakiej usługi potrzebujesz, a przekonasz się, że dla nas jej organizacja nie będzie nie będzie stanowiła problemu.

Biznes transfer, to jedno z ogniw, które w łańcuchu komunikacji pozwala łączyć ludzi w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Czy wiesz, że…

Donald Appleyard w swojej książce Livable Streets przedstawił pogłębione porównanie trzech podobnych ulic w San Francisco, które różniły się przede wszystkim natężeniem ruchu. Pierwszą, przez którą przejeżdżało dziennie około 2000 aut, Applyeard nazwał ulicą Spokojną. Ulicą Przeciętną przejeżdżało dziennie 8000 samochodów, ulicą Ruchliwą 16 000. Appleyard ustalił, że mieszkańcy ulicy Spokojnej mówią, że panują tam bliskie więzy sąsiedzkie, a „terytorium” mieszkańców – teren, który uważali za swój własny – roztaczało się na całą szerokość drogi. Ludzie przystawali na chodniku albo przed drzwiami domów na pogawędkę, w pobliżu bawiły się dzieci. Z kolei na ulicy Ruchliwej nie istniało poczucie więzi, a mieszkańcy postrzegali ją przede wszystkim jako drogę tranzytową między swoim domem i innym punktem. Według badań Appleyarda mieszkańcy ulicy Spokojnej mieli 3 razy więcej bliższych znajomych i 2 razy więcej dalszych znajomych wśród sąsiadów niż mieszkańcy ulicy Ruchliwej. Im większe było natężenie ruchu, tym bardziej w oczach mieszkańców malało ich „terytorium”.Istnieją późniejsze prace, które potwierdziły wnioski Appleyarda. (Źródło: Wikipedia).