Zakres usług:

Co oferujemy?

prywatny kierowca - wynajem samochodu z kierowcą - transport VIP - transport premium - prywatny szofer

Zdarzają się czasami sytuacje, kiedy nie możemy poprowadzić własnego samochodu i – co więcej – samochód ten musi znaleźć się w innej lokalizacji…

Po całym dniu pracy, kiedy odczuwasz zmęczenie, a przed Tobą jeszcze przejazd do innego miasta… Gdy po wyjeździe w delegację samochód służbowy został pod hotelem i trzeba go bezpiecznie przyprowadzić pod biuro… Kiedy zmuszeni jesteśmy do dłuższego pozostania w pracy, a dzieci odebrać można tylko prywatnym samochodem bo są tam dedykowane dla nich foteliki… Sukcesem zakończyło się spotkanie biznesowe i należało uczcić to „lampką szampana”…

driver4u twój prywatny kierowca

To właśnie w takich sytuacjach potrzebny jest prywatny kierowca. Kierowca doświadczony, o wysokiej kulturze osobistej i aparycji, który bezpiecznie odprowadzi auto do wskazanej lokalizacji.

Jeśli chcesz aby Twoje auto zostało przeprowadzone w inne miejsce – nawet do innego miasta w Polsce lub kraju w Europie – to właśnie taką właśnie usługę proponujemy. Wszyscy nasi pracownicy spełniają wymogi kierowcy zawodowego. Posiadają odpowiednie zaświadczenia o przeprowadzonych badaniach lekarskich oraz psychologicznych. Każdy z nich zanim podjął współpracę z Driver4U.pl musiał okazać zaświadczenie o niekaralności i polskie prawo jazdy. Bez spełnienia choćby jednego z tych warunków nie dopuszczamy kierowców do realizacji żadnej usługi.

Wiemy doskonale, że samochód jaki oddaje w nasze ręce klient wymaga szczególnej opieki i należy prowadzić ze szczególną ostrożnością. Przed rozpoczęciem każdej podróży nasz prywatny kierowca sprawdza stan techniczny samochodu, ważność badań okresowych oraz bieżące ubezpieczenie OC. Wiele samochodów – szczególnie firmowych – wyposażonych jest w urządzenie GPS. Nie wszystkie jednak mają zainstalowany lokalizator, dlatego w czasie przeprowadzania samochodu utrzymywany jest stały kontakt zarówno z koordynatorem Driver4U.pl jak i samym kierowcą dzięki czemu osoba/firma zlecająca usługę, na bieżąco może śledzić lokalizację samochodu.

Zamawiając za pośrednictwem Driver4U.pl usługę „prywatny kierowca” masz pewność, że do jej realizacji wyznaczona zostanie osoba wypoczęta i w pełni dyspozycyjna.

Jeśli znajdziesz się w sytuacji kiedy niezbędne będzie odprowadzenie samochodu przez doświadczonego kierowcę nie zwlekaj – wyślij do nas maila na adres [email protected] lub zadzwoń na numer +48 728 090 800. Rozwiązywanie takich i podobnych problemów to dla nas… nie problem.

Driver4U.pl – jakkolwiek byśmy nie nazwali usługi, to do dyspozycji naszych klientów jest zarówno prywatny kierowca jak i prywatny szofer 😎

Czy wiesz, że…

„Kierowców, którzy pobierają pensje, kierując autami przewożącymi ważne osoby, określa się szoferami. Słowo szofer wywodzi się od francuskiego terminu chauffeur (pol. palacz), ponieważ pierwsze pojazdy (w tym ich kolejowe i morskie odpowiedniki, tj. parowce, parostatki itp.) napędzane były silnikami parowymi wymagającymi obsługi palacza. W węższym znaczeniu szoferem można określić kierowcę zatrudnionego do prowadzenia samochodów luksusowych (duże sedany lub limuzyny). Szofer może być zaliczany do tzw. służby domowej.” (źródło: Wikipedia)