Zakres usług:

Co oferujemy?

transfer na lotnisko - Transfery miejskie - Transfery międzymiastowe - Transfery hotelowe

Warszawa - Łódź - Poznań - Szczecin - Gdańsk - Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice - Wrocław

Lotnisko to miejsce gdzie dziennie obsługiwanych jest kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich to goście pojawiający się na zaproszenie różnych firm lub osób indywidualnych. Każdy zapraszający chciałby wywrzeć na gościach jak najlepsze wrażenie zaraz po pojawieniu się ich na hali przylotów… oszczędzając stresu związanego z poszukiwaniem wolnej taksówki  lub oczekiwaniem w długich kolejkach do taksówek na aplikacje bez gwarancji wykonania usługi na odpowiednim poziomie. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że każdy gość to po prostu VIP. Dlatego Driver4U.pl oferuje usługę „osobisty odbiór” dzięki czemu sprawnie, szybko i komfortowo realizujemy transfery pasażerów z lotniska do docelowego miejsca przybycia. 

Transfer Lotniskowy w polsce z driver4u.PL

Dzięki usłudze „osobisty odbiór” nie trzeba angażować własnych pracowników do odbioru gościa Wystarczy to zlecić nam – zajmiemy się powitaniem i przewiezieniem gościa tak jak sami byśmy go zaprosili – jak VIP ’a.

Złożenie zamówienia transferu z lotniska – transfer na lotnisko  daje gwarancję niezmienności ceny. W cenie wliczone są nie tylko lotniskowe opłaty parkingowe i osobisty odbiór pasażera z hali przylotów. Cena zawiera również czas oczekiwania do 1 godziny od momentu wylądowania samolotu. Daje to pewność, ze nie zostaną naliczone żadne opłaty dodatkowe.

Nasi kierowcy to profesjonaliści, na bieżąco monitorują podany numer lotu jakim przyleci pasażer, aby w odpowiednim czasie i miejscu oczekiwać na hali przylotów. Jeśli opóźnienie lotu jest zbyt duże, to kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia decyzji o dalszym oczekiwaniu.

Co trzeba zrobić aby zamówić odbiór osobisty / transfer lotniskowy? To proste, wystarczy wybrać odpowiednie lotnisko z którego ma zostać zrealizowany transfer, kliknąć „ZAMAWIAM TRANSFER LOTNISKOWY”, krok po kroku wypełnić pola z danymi do zamówienia i zatwierdzić zamówienie. Natychmiast po złożeniu zamówienia wysyłamy potwierdzenie jego przyjęcia wraz z podsumowaniem. Wysłane potwierdzenie to gwarancja wykonania zamówionego transferu przez kierowcę, który oczekiwał będzie pasażera z umówionym hasłem  w hali przylotów, w ustalonym czasie…

PAMIĘTAJ ! Jeśli odbiór dotyczy większej grupy osób lub usługa osobistego odbioru i sam transfer lotniskowy będą wymagały dodatkowych ustaleń (np. przejazd będzie miał zostać zrealizowany do innego miasta), wystarczy napisać do nas na adres [email protected] lub zadzwonić na numer +48 728 090 800 – skontaktujemy się niezwłocznie w celu omówienia szczegółów.

Transfer Lotniskowy Warszawa
Lotnisko im. Fryderyka Chopina

od 230.00  netto

Zamawiam

Transfer Lotniskowy Warszawa
Lotnisko Modlin

od 330.00  netto

Zamawiam

Transfer Lotniskowy Gdańsk
Lotnisko im. Lecha Wałęsy

od 190.00  netto

Zamawiam

Transfer Lotniskowy Kraków
Lotnisko Balice

od 190.00  netto

Zamawiam

Transfer Lotniskowy Wrocław
Lotnisko Wrocław

od 190.00  netto

Zamawiam

Transfery lotniskowe to dopełnienie ostatniego etapu podróży po przylocie na lotnisko… w komfortowych warunkach.

Czy wiesz, że…

Pierwsze miejsca przystosowane do startów i lądowań samolotów wyznaczano na płaskich polach o nawierzchni gruntowej lub trawiastej, bez wyznaczonych dróg startowych – lądowano pod dowolnym kątem, w zależności np. od warunków atmosferycznych. Infrastruktura lotniska w początkach lotnictwa składała się zazwyczaj jedynie z hangaru, często posiadały widownie umożliwiające wykorzystanie lotniska w celach rozrywkowych. Jednym z pierwszych lądowisk tego typu było lotnisko Taliedo w Mediolanie, otwarte w 1910, przekształcone w 1920 w port lotniczy o zastosowaniu komercyjnym (…)

Cywilny transport lotniczy w Polsce zapoczątkowany został w 1919 r. pierwszym przelotem z pasażerami na trasie z Poznania do Warszawy. W 1923 r. uruchomiono regularne linie lotnicze z Warszawy do Gdańska i Lwowa, a w 1929 r. powstało przedsiębiorstwo Polskie Linie Lotnicze LOT.(Źródło: Wikipedia)

Liczba pasażerów obsługiwanych przez 10 największych lotnisk w Europie to prawie 600 min rocznie? Dla porównania: lotnisko F. Chopina w Warszawie obsłużyło blisko 18,5 mln pasażerów w 2023 roku… i nie należy do tzw. „Pierwszej dziesiątki” w Europie…. (Źródło: Rynek Lotniczy)

Prywatny transport na lotnisko oraz prywatny transport z lotniska do hotelu Driver4u to najbezpieczniejszy, najbardziej ekonomiczny oraz wygodny sposób podróżowania pomiędzy centrum Warszawy, a lotniskiem Warszawa-Okęcie (WAW) oraz wszystkimi lotniskami w Polsce. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę transportu VIP w stałej cenie z dowolnego miejsca w granicach Warszawy jak i całej Polski. 

transfer na lotnisko, transfer z lotniska, transport na lotnisko, transport z lotniska do hotelu

Pewnie zastanawiasz się, jaka jest uczciwa cena takiej usługi jak prywatny transfer z lotniska czy transfer na lotnisko? Dlatego wprowadziliśmy usługę transferu na lotnisko i z lotniska, która oferuje najlepszą ofertę pod względem usług, jakości oraz ceny z lotniska do miejsca docelowego i z powrotem. Pamiętaj, że to my jesteśmy dla Ciebie więc jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz – odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko lub z lotniska - Nie zwlekaj.
Zamów online lub skontaktuj się z nami.
Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie.