Zakres usług:

Co oferujemy?

Transfery lotniskowe - Transfery miejskie - Transfery międzymiastowe - Transfery hotelowe

Warszawa - Łódź - Poznań - Szczecin - Gdańsk - Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice - Wrocław

transfer lotniskowy

Lotnisko to miejsce gdzie dziennie obsługiwanych jest kilkadziesiąt tysięcy osób. Wiele z nich to goście pojawiający się na zaproszenie różnych firm lub osób indywidualnych. Każdy zapraszający chciałby wywrzeć na gościach jak najlepsze wrażenie zaraz po pojawieniu się ich na hali przylotów… oszczędzając stresu związanego z poszukiwaniem wolnej taksówki  lub oczekiwaniem w długich kolejkach do taksówek na aplikacje bez gwarancji wykonania usługi na odpowiednim poziomie. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że każdy gość to po prostu VIP. Dlatego Driver4U.pl oferuje usługę „osobisty odbiór” dzięki czemu sprawnie, szybko i komfortowo realizujemy transfery pasażerów z lotniska do docelowego miejsca przybycia. 

Transfer Lotniskowy w polsce z driver4u

Dzięki usłudze „osobisty odbiór” nie trzeba angażować własnych pracowników do odbioru gościa Wystarczy to zlecić nam, a my zajmiemy się nim tak jak sami byśmy go zaprosili – jak VIP ’a.

Przed realizacją usługi transferu lotniskowego ustalamy kwotę zryczałtowaną aby zapobiec wszelkiego rodzaju nieporozumieniom. Klient ma pewność, ze nie zostaną naliczone opłaty dodatkowe, dzięki czemu pasażer po dowiezieniu go do celu nie musi wnosić żadnych opłat.

Zdajemy sobie również sprawę z tego, że nie da się wszystkiego przewidzieć, a co za tym idzie planowane godziny przylotu mogą uleć zmianie. Nasi kierowcy to profesjonaliści, na bieżąco monitorują podany numer lotu jakim przyleci pasażer, aby w odpowiednim czasie oczekiwać w ustalonym miejscu, na hali przylotów. Jeśli opóźnienie lotu jest zbyt duże, to kontaktujemy się z klientem w celu podjęcia decyzji o dalszym oczekiwaniu.

Co trzeba zrobić aby zamówić odbiór osobisty / transfer lotniskowy? To proste, wystarczy wypełnić formularz online krok po kroku i do nas wysłać. My, potwierdzamy jego przyjęcie, podajemy kwotę ryczałtu, a po odnotowaniu wpłaty wysyłamy numer kontaktowy do kierowcy, który będzie czekał na gościa, w hali przylotów, w ustalonym czasie i miejscu.

Jeśli odbiór dotyczy większej grupy osób lub usługa osobistego odbioru i sam transfer lotniskowy będą wymagały dodatkowych ustaleń, wystarczy napisać do nas na adres [email protected] lub zadzwonić na numer +48 728 090 800 – skontaktujemy się niezwłocznie w celu omówienia szczegółów.

Transfery lotniskowe to dopełnienie ostatniego etapu podróży po przylocie na lotnisko… w komfortowych warunkach.

Czy wiesz, że…

Pierwsze miejsca przystosowane do startów i lądowań samolotów wyznaczano na płaskich polach o nawierzchni gruntowej lub trawiastej, bez wyznaczonych dróg startowych – lądowano pod dowolnym kątem, w zależności np. od warunków atmosferycznych. Infrastruktura lotniska w początkach lotnictwa składała się zazwyczaj jedynie z hangaru, często posiadały widownie umożliwiające wykorzystanie lotniska w celach rozrywkowych. Jednym z pierwszych lądowisk tego typu było lotnisko Taliedo w Mediolanie, otwarte w 1910, przekształcone w 1920 w port lotniczy o zastosowaniu komercyjnym (…)

Cywilny transport lotniczy w Polsce zapoczątkowany został w 1919 r. pierwszym przelotem z pasażerami na trasie z Poznania do Warszawy. W 1923 r. uruchomiono regularne linie lotnicze z Warszawy do Gdańska i Lwowa, a w 1929 r. powstało przedsiębiorstwo Polskie Linie Lotnicze LOT.

Liczba pasażerów na polskich lotniskach w 2015 r. wyniosła 7 287 565 osób, natomiast w ruchu krajowym: 1 196 457 osób, co stanowiło 16,4%. W stosunku do roku 2014 nastąpił spadek liczby podróżnych, w ruchu krajowym o 6,6%, natomiast w ruchu międzynarodowym o 6,4%. (Źródło: Wikipedia)

Prywatny transport na lotnisko oraz prywatny transport z lotniska do hotelu Driver4u to najbezpieczniejszy, najbardziej ekonomiczny oraz wygodny sposób podróżowania pomiędzy centrum Warszawy, a lotniskiem Warszawa-Okęcie (WAW) oraz wszystkimi lotniskami w Polsce. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługę transportu VIP w stałej cenie z dowolnego miejsca w granicach Warszawy jak i całej Polski. 

transfer na lotnisko, transfer z lotniska, transport na lotnisko, transport z lotniska do hotelu

Pewnie zastanawiasz się, jaka jest uczciwa cena takiej usługi jak prywatny transfer z lotniska czy transfer na lotnisko? Dlatego wprowadziliśmy usługę transferu na lotnisko i z lotniska, która oferuje najlepszą ofertę pod względem usług, jakości oraz ceny z lotniska do miejsca docelowego i z powrotem. Pamiętaj, że to my jesteśmy dla Ciebie więc jeśli masz pytania bądź wątpliwości zadzwoń lub napisz – odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Jeśli potrzebujesz transportu na lotnisko lub z lotniska - Nie zwlekaj.
Zamów online lub skontaktuj się z nami.
Dobierzemy dla Ciebie najlepszą ofertę transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie.