Zakres usług:

Co oferujemy?

dostarczanie przesyłki VIP - prywatny kierowca - wynajem samochodu z kierowcą - transport VIP - transport premium - prywatny szofer

Masz do wysłania cenną dla siebie przesyłkę i nie chcesz jej „wrzucać” w tryby mechanizmów logistycznych wykorzystywanych przez zwykłe firmy kurierskie? Chcesz, aby przekazywanie przesyłki odbyło się dyskretnie w konkretnym miejscu i czasie? Jeśli tak, to znalazłeś odpowiednią firmę. W Driver4U.pl wiemy doskonale co znaczy usługa VIP Kurier. Wiemy jak ważny jest bezpieczny przewóz wartościowej przesyłki i jak ważne jest to by nie tracić jej z oczu od momentu nadania do przekazania.

VIP Kurier to usługa, której zapotrzebowanie pojawia się w niestandardowych sytuacjach. 

Nie raz zdarzyło się nam przyjmować zlecenie przekazania dokumentów osobie która – z uwagi na napięty grafik spotkań – przemieszczała się na różne adresy. Do takich sytuacji nasi kurierzy podchodzą bardzo profesjonalnie, precyzyjne dostosowując się do odpowiednich warunków tak aby ostatecznie przesyłka trafiła do rąk własnych wskazanego odbiorcy.

Każda przekazana nam przesyłka jest dla nas bardzo cenna, dlatego bez problemu i żadnych obaw dostarczymy nawet drogocenne przedmioty. Dostarczenie prezentu urodzinowego, który Jubilat ma otrzymać w konkretnym czasie i miejscu czy też odbiór biżuterii ze wskazanego miejsca i dostarczenie jej odpowiedniej osobie to dla nas nie problem.

Jeśli klient przekazuje nam wiele przesyłek i chce aby dotarły one do różnych odbiorców,  przekazujemy je w odpowiednie miejsca zgodnie z harmonogramem przedstawionym przez klienta. ich przekazywania.

Zdajemy sobie sprawę z tego jak bardzo specyficzną jest usługa VIP i w jak unikalnych sytuacjach korzystają z niej klienci. Dzięki naszemu doświadczeniu gotowi jesteśmy realizować niestandardowe zlecenia wynikające ze specyficznych wymagań klientów.

Dziś prawdziwych Hemerodromosów już nie ma…, ale są za to Kurierzy VIP z Driver4U.pl 😊

Czy wiesz, że…

Hemerodromos, był w starożytnej Grecji posłańcem, kurierem, który miał za zadanie przekazanie powierzonej mu wiadomości w tym samym dniu. Poruszał się on ze średnią szybkością 10 km/h i pokonywał 75-90 km dziennie… (źródło: Wikipedia)

W Polsce pierwszy kurier pojawił się za czasów Zygmunta Augusta kiedy powstał nowy urząd – Poczta Królewska. W tamtych czasach wysyłka przesyłek była dostępna jedynie dla elit…