transfer lotniskowy

Czy wiecie, że…

… minęło już 120 lat, kiedy to dwaj Amerykanie Orville i Wilbur Wright przeprowadzili pierwsze udane loty samolotem wyposażonym w silnik spalinowy? W pierwszym dniu prób – za czwartym razem – ich maszyna pokonała 260 metrów w czasie 59 sekund…

Dzięki temu, 17 grudnia 1903 roku rozpoczął się podbój nieba i rozwój lotnictwa…, a w ślad za tym konieczność oferowania nowych usług, np. transferów lotniskowych… 😎

 

Czas to pieniądz…

Transfery lotniskowe z tzw. osobistym odbiorem realizowanym przez kierowcę, oczekującego na pasażera w hali przylotów to bardzo często wybierana usługa. Najczęściej korzystają z niej osoby, które cenią sobie komfort, bezpieczeństwo, czas i serwis w klasie Premium.

Błyskawiczna odpowiedź

Niestety, bardzo ciężko jest znaleźć przewoźnika, który zrealizuje usługę transferu na odpowiednim poziomie. Oczywiście są strony internetowe, które udostępniają tzw. formularze do wypełnienia, ale samo wypełnienie formularza nic nie daje. Wysłanie za jego pośrednictwem informacji o chęci zamówienia usługi transferu z lotniska często pozostaje bez echa lub odpowiedź przychodzi zbyt późno…, a nie tego przecież oczekuje klient.

Usługa Premium nie może ograniczać się wyłącznie do samego przejazdu. Jej realizacja swój bieg rozpoczyna od chwili złożenia przez klienta zamówienia. Klient decydujący się na transfer z lotniska oczekuje profesjonalnej usługi, od chwili wysłania zamówienia. Na odpowiedź nie może długo czekać – musi ona zostać wysłana błyskawicznie z potwierdzeniem gotowości do jej realizacji.

Sklep z transferami lotniskowymi?

Ponieważ Driver4U.pl oferuje usługi przewozu osób w segmencie Premium, przygotowana została również oferta dotycząca realizacji transferów z lotniska. Nie ograniczyliśmy się jednak wyłącznie do udostępnienia formularza, za pośrednictwem którego zgłasza się zapotrzebowanie. Uznaliśmy, że sam formularz to za mało. Klienci (lub osoby, które w ich imieniu chcą zorganizować transfer z lotniska) powinni mieć możliwość dokonania rezerwacji w możliwie najkrótszym czasie otrzymując przy tym potwierdzenie jej realizacji wraz z gwarancją wykonania usługi i niezmienności ceny.

Aby to było możliwe przygotowaliśmy platformę zakupową, umożliwiającą zakupienie (online) usługi „transfer z lotniska”. Osoba zmawiająca – po dokonaniu zakupu – natychmiast otrzymuje potwierdzenie wraz z numerem rezerwacji, będące jednocześnie gwarancją realizacji usługi według podanych w zamówieniu informacji. Na dzień dzisiejszy transfer można wykupić z lotnisk generujących największy ruch lotniczy w Polsce (Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Modlin…). Będą jednak sukcesywnie dochodziły kolejne porty lotnicze z których oferować będziemy podobne transfery.

To my czekamy na Ciebie, a nie Ty na nas.

Kierowcy współpracujący z Driver4U.pl, to elitarna grupa – jest ich kilkudziesięciu w całej Polsce. . Każdy z nich posiada wymagane aktualne dokumenty (licencje, badania lekarskie i psychologiczne, zaświadczenia o niekaralności). Dysponujemy nie tylko samochodami osobowymi typu Premium. W naszej ofercie znajdują się również busy Premium i autokary, co pozwala nam obsługiwać każdą ilość pasażerów. Kierowca, po otrzymaniu dyspozycji zrealizowania wykupionej usługi transferu z lotniska rozpoczyna ją od monitorowania lotu, którym przylatuje pasażer/pasażerowie. Dzięki stałemu monitorowaniu lotu, kierowca w odpowiednim czasie pojawia się na hali przylotów (z przygotowaną tabliczką, na której widnieje ustalone hasło). Kierowca parkuje samochód możliwie jak najbliżej wyjścia z hali przylotów, dzięki czemu po powitaniu pasażerów przejście do samochodu trwa chwilę. Jeśli wydanie bagażu przez obsługę lotniska opóźni się, nie ma problemu. Kierowca będzie oczekiwał nawet godzinę liczoną od momentu wylądowania samolotu. Nie będzie problemu również w przypadku „zagubienia się” pasażerów na lotnisku, ponieważ klient otrzyma wcześniej numer telefonu kierowcy realizującego dany transfer…

Personalizowane transfery z lotniska

Jeśli realizacja transferu z lotniska dotyczy odbioru większej grupy osób (np. 9 i więcej) lub jego realizacja będzie wymagała dodatkowych ustaleń (np. przejazd między miastami) nie należy dokonywać zakupu online. W takiej sytuacji prosimy o wysłanie odpowiedniego zapotrzebowania na adres [email protected] lub zadzwonić na numer +48 728 090 800 – skontaktujemy się niezwłocznie w celu omówienia szczegółów.

SPRAWDŹ JAK ŁATWO WYKUPIĆ TRANSFER Z LOTNISKA 😊

 

(wykorzystane zdjęcie – źródło: wikipedia.pl)