wynajem kierowcy na godziny

Jak ocenić poziom realizowanych usług? Jak odróżnić usługę standardową do premium? Kiedy można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że usługa miała status PREMIUM…?

To kluczowe pytania, na które udzielone odpowiedzi sklasyfikować mogą firmę odpowiednio jako standardową lub premium.

Kto na co stawia?

Jest wiele firm, które w swojej ofercie przedstawiają oba rodzaje usług dostosowując je do potrzeb klientów i ich budżetu. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Nie wystarczy jednak „ubrać kierowcy w marynarkę” i umieścić na samochodzie napis „premium”, aby usługa spełniła oczekiwania klienta…

Na rynku przewozu osób jest wiele firm oferujących standardową usługę przewozu osób, a zbyt mało tych, które wiedzą jak powinna wyglądać prawdziwa usługa Premium.

Na co w takim razie należy zwrócić uwagę? Co powoduje, że z podniesionym czołem i pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że firma oferuje usługi przewozu osób na poziomie zdecydowanie wykraczającym poza ramy standardu (Business, VIP, Premium, itp.)

4 Asy, to one tworzą fundamenty, na których Driver4U.pl opiera swoje usługi.

AS KIER – Komfort i bezpieczeństwo

  • Dedykowane do realizacji usług samochody posiadają najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa monitorujące jazdę.
  • Samochody jakie oferujemy należą do segmentu Premium – z dużą przestrzenią na miejsca dla pasażerów, wygodnymi siedzeniami, klimatyzacją, systemami nagłośnienia itp..
  • Kierowcy realizujący przewóz są starannie wyselekcjonowani pod kątem doświadczenia, profesjonalizmu oraz znajomości tras lokalnych i międzymiastowych.
  • Każdego pasażera traktujemy wyjątkowo, dlatego oferujemy również personalizację naszych usług. Jeśli pasażerowie mają konkretne preferencje co do napojów, przekąsek itp. jesteśmy gotowi dostosować podróż tak, aby zapewnić maksymalną satysfakcję

AS KARO – Gwarancja dostępności i terminu

Każda złożona i potwierdzona rezerwacja przez klienta daje gwarancję podstawienia odpowiedniego samochodu według określonej dyspozycji i harmonogramu. Rezerwacje przyjmowane mogą być zarówno z dnia na dzień jak i z dużym wyprzedzeniem. Przez cały czas – od momentu złożenia zapytania do zakończenia wykonania usługi – jest bezpośredni kontakt z osobą odpowiedzialną za cały proces zamówienia.

AS TREFL – Wartość usługi

Każda usługa może być wyceniana indywidualnie, w zależności od specyfiki zamówienia. Koncentrując się na konkurencyjnych cenach, dostarczamy oferty w ciągu jednego dnia roboczego po uzyskaniu wszystkich wymaganych szczegółów zamówienia. Nasza strategia cenowa jest precyzyjnie dostosowana do tego, aby zachować wysoką konkurencyjność w branży przewozu osób. Bez względu na rodzaj złożonego zamówienia, klient otrzymuje gwarancję niezmienności ceny i pewność, że kwota jaką zaakceptował spełni jego oczekiwania w odniesieniu do wykonania zleconej usługi.

AS PIK – Zakres usług

Za każdym razem, kierowca wyznaczony do realizacji usługi staje się „osobistym asystentem”, który gotowy jest realizować dodatkowe dyspozycje zlecane przez klienta. Najczęściej realizowane przez Driver4U.pl zamówienia to: przejazdy międzymiastowe, transfery lotniskowe i transfery  hotelowe, obsługa delegacji i konferencji oraz obsługa ślubów. Coraz powszechniejszą usługą jaką realizujemy jest usługa „prywatny kierowca” czyli wynajem kierowcy na godziny lub dni, który pozostaje w dyspozycji klienta do jazdy jego samochodem. Usługa ta staje się coraz bardziej popularna z uwagi na to, że utrzymanie zatrudnienia kierowcy na pełen etat jest dużo droższe dla firm niż wynajęcie kierowcy w Driver4U.pl . Jeśli klient chce aby przeprowadzić translokację jego samochodu na terenie Unii Europejskiej, to również realizujemy tego typu zamówienia…

Nie ma dla nas zamówień nie do zrealizowania. Gotowi jesteśmy zorganizować klientom różnego rodzaju samochody do przewozu osób. Od sedana premium, przez mini busa, po autokar. Jeśli klient nie jest przekonany co do rodzaju samochodu, rzetelnie doradzamy optymalne rozwiązanie, tak aby usługa wykonana została zgodnie z jego oczekiwaniem klienta.

 

… co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?