wynajem samochodu z kierowcą

Zwykła taksówka niczym loteria…

Wielu z Was zapewne zastanawia się co to za usługa. Wydawałoby się, że wynajem samochodu z kierowcą to nic innego jak zwykła taksówka zamówiona przez telefon lub aplikację. Ale żeby od razu łączyć ją z komfortem, bezpieczeństwem i perfekcją ???
A jednak… Ostatnie miesiące i lata pokazały jak bardzo rynek usług taksówkowych – po pojawieniu się „taksówek na aplikację” – zaczął pikować w dół nie tylko w zakresie cen (co zresztą spotkało się z zadowoleniem klientów), ale niestety również w zakresie obniżenia jakości, komfortu i bezpieczeństwa. Za każdym razem kiedy klient zamawia taksówkę, chcąc nie chcąc bierze udział w swojego rodzaju loterii. Maszyna losująca wprowadza w ruch koło, na którym pojawiają się do wylosowania 4 opcje: 1. Taksówka spóźni się; 2. Kierowca kierujący taksówką wygląda podejrzanie; 3. Taksówka wygląda tak jakby uczestniczyła w kraksie; 4. Przyjedzie na czas… Niestety w 75% wynik losowania jest negatywny z punktu widzenia klienta – coraz rzadziej udaje mu się wylosować opcję „4”…
…i tu właśnie pojawia się Driver4U.pl, oferując usługę przewóz osób Premium. Wynajem samochodu z kierowcą łączymy nierozerwalnie z komfortem i bezpieczeństwem, które spaja perfekcja właśnie. Korzystając z naszych usług klient nie bierze udziału w żadnej loterii ponieważ każde złożone zamówienie za pośrednictwem Driver4U.pl jest gwarancją spełnienia najbardziej wyszukanych oczekiwań w zakresie transportu osobowego.

Od A do Z

Widząc jak bardzo ważna dla wielu klientów jest usługa przewozu w klasie Premium stworzyliśmy platformę, której fundamentem obok bezpieczeństwa i komfortu podróży jest również profesjonalizm związany z procesem organizacji usługi. Nie stosujemy utartych schematów, każde zamówienie traktujemy tak jakby było jedyne w swoim rodzaju. Dzięki temu możemy zapewnić prawdziwy wynajem samochodu z kierowcą premium.

Komfort i bezpieczeństwo

Podstawowym warunkiem jaki spełniać musi flota naszych samochodów to komfort i bezpieczeństwo w podróży. Każdy z samochodów jest w idealnym stanie technicznym i nienagannie czystym wnętrzu, dzięki czemu klienci cieszyć się mogą bezpieczną i przyjemną podróżą. Nasza flota obejmuje komfortowe limuzyny typu sedan i busy premium… ale nie tylko. Gotowi jesteśmy również podstawić na zamówienie autokary do obsługi większej ilości osób w jednym czasie.

Kierowcy profesjonaliści

Kierowcy to profesjonaliści, którzy charakteryzują się ogromnym doświadczeniem i umiejętnościami – są oni wizytówką Driver4U.pl. Przed podjęciem pracy poddawani są starannej weryfikacji nie tylko pod kątem znajomości języków i posiadania polskiego prawa jazdy. Każdy z nich zanim wykona pierwszą usługę na rzecz naszych klientów sprawdzany jest również pod kątem niekaralności oraz posiadania zaświadczenia lekarskiego o przeprowadzonych badaniach lekarskich i psychologicznych dopuszczających do wykonywania zawodu kierowcy. To właśnie dzięki spełnianym warunkom realizują oni bezpiecznie przejazdy na długich trasach, a w miastach przywożą pasażera punktualnie na wskazany adres. Kierowcy Driver4U.pl wiedzą jak ważną rolę pełnią w procesie zapewnienia klientowi komfortu i bezpieczeństwa połączonego z precyzją…

… bo dla nich najważniejszy jest klient.

Każdy zamówiony przejazd w Driver4U.pl to przewóz osób VIP dedykowany indywidualnie dla pasażera. Wszyscy nasi klienci są wyjątkowi, dlatego oferujemy pełną personalizację usług premium. Jeśli klient ma konkretne preferencje co do napojów, przekąsek czy też tras przejazdu, nasi kierowcy są gotowi dostosować podróż tak, aby zapewnić maksymalną satysfakcję. Ekskluzywny transport dzięki nim staje się naprawdę możliwy.

Prywatny kierowca – to luksus na wyciągnięcie ręki.

Usługa luksusowego transportu pasażerów oferowana przez Driver4U.pl jest dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Bez względu na porę dnia czy nocy, nasi kierowcy są gotowi sprostać Państwa wymaganiom podróżowania. Zapewniamy transparentne ceny oraz różnorodne pakiety, które pozwalają dostosować każdą usługę do indywidualnych potrzeb. Oferujemy elastyczne opcje cenowe dla transferów typu: limuzyna na lotnisko, transfer do hotelu czy też do obsługi delegacji. Każdy przejazd objęty zostać może indywidualnym sposobem naliczania opłat, np. stawką godzinową lub ryczałtem, które powodują, że nie tylko transfer miejski ale również komfortowy transport międzymiastowy stają się dostępne dla każdego kto wie jak ważne jest bezpieczeństwo, prestiż i komfort w czasie podróży. Nasi kierowcy gotowi sa również wykonać usługę samochodem klienta jeśli takie jest jego życzenie.

Jak nas nie zamówisz to się nie przekonasz.

Zachęcamy do skorzystania z usługi przewóz osób premium. Aby dowiedzieć się więcej lub zarezerwować przejazd, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta pod numerem telefonu +48 728 090 800 lub za pośrednictwem e-mail [email protected]. Po skontaktowaniu się z nami natychmiast udzielamy odpowiedzi lub kontaktujemy się w celu doprecyzowania zamówienia lub omówienia szczegółów jego realizacji. Dzięki temu gotowi jesteśmy zapewnić kompletną ofertę, a co za tym idzie niezapomniane (w dobrym tego słowa znaczeniu) i komfortowe podróże.
Czekamy na Państwa zgłoszenia i liczymy na możliwość służenia w najbliższej przyszłości. Dzięki Driver4U.pl dowiecie się czym tak naprawdę jest profesjonalna usługa szoferska, spełniająca najbardziej wyszukane oczekiwania.