transfery lotniskowe

Na rynku funkcjonują firmy przewozowe specjalizujące się w świadczeniu usług na rzecz osób ze statusem VIP. Proponują one wynajem ekskluzywnego samochodu z kierowcą, który na najwyższym poziomie i w komfortowych warunkach wykona usługę  według przekazanych dyspozycji. Najczęstsze dyspozycje to transfery lotniskowe (transport na lotnisko lub transfer z lotniska) oraz transfery międzymiastowe i obsługa delegacji… Czy rzeczywiście tylko w podanych przypadkach mamy do czynienia z usługą VIP?

Wynajem samochodu z kierowcą

Wiele osób jest przekonana, że na wynajem samochodu z kierowcą pozwolić mogą sobie wyłącznie bardzo majętne osoby, ale moim zdaniem to błędna opinia. Każdemu bowiem zdarzyło się (często nieświadomie) wykonać taką usługę wioząc własnym samochodem najbliższych członków rodziny. To właśnie wtedy ma miejsce obsługa VIP ponieważ nie ma nikogo ważniejszego niż najbliżsi, którzy powierzają swój los i bezpieczeństwo osobie prowadzącej samochód.

Bezpieczny i komfortowy przewóz osób

Okres wakacyjny, to wzmożony ruch na drogach, który nasila się jeszcze bardziej w weekendy. To bardzo ważny okres dla kierowców prowadzących samochody, w których pasażerami są członkowie rodziny. Każdy kierowca wiozący swoich najbliższych powinien pamiętać, że ma „na pokładzie” największe skarby – BARDZO WAŻNE OSOBY [VIP]. Podróży takiej należy nadać szczególny charakter. Prędkość powinna być dostosowana do warunków na drodze, z zachowaniem płynnej jazdy, która nie będzie stwarzała konieczności gwałtownego hamowania. Podróż powinna być przyjemnością, w końcu jedziemy na wakacje…

Transfer na lotnisko

Nie zawsze jednak w wakacje podróżujemy własnym samochodem. Coraz częściej decydujemy się na spędzenie wakacji za granicą co wiąże się z koniecznością skorzystania z usługi firmy przewozowej. Ważne jest przy tym to aby dokonać wyboru odpowiedniej firmy, której kierowcy przestrzegają zasady „każdy mój pasażer to VIP”. Jeśli interesuje nas transport na lotnisko można zdecydować się na zamówienie taksówki dzień wcześniej, ale nie będziemy wiedzieć kto przyjedzie, jakim samochodem i czy się nie spóźni… Spóźnienia zamówionych taksówek, to w ostatnim czasie coraz częściej powtarzający się problem. Rezerwując usługę w firmie specjalizującej się przewozem osób VIP nie ma tego problemu. Przy składaniu zamówienia z wyprzedzeniem otrzymujesz szczegółową informację o samochodzie jaki zostanie podstawiony wraz z kontaktem do kierowcy, który realizować będzie usługę. To komfort, z którego warto skorzystać by mieć gwarancję, że nie spóźnimy się na samolot, którym mamy lecieć na wymarzone (i opłacone 😊) wakacje.

Transfer z lotniska

W tym przypadku nie ma mowy o spóźnieniu na samolot. Pojawiają się jednak inne problemy… taksówki na lotnisku z reguły są droższe niż te, które widzimy na ulicach miast. Co więcej, w przypadku skumulowania przylotów kilku samolotów pojawia się olbrzymi problem z dostępnością taksówek co wiąże się z bardzo długim oczekiwaniem (nawet do kilkudziesięciu minut). Nawet jeśli cierpliwie poczekamy na wolną taksówkę, to nie będzie gwarancji czy pomieści ona nasze bagaże i czy kierowca ją prowadzący spełniać będzie warunek „każdy mój pasażer to VIP”.

Mając to wszystko na uwadze mogę z pełnym przekonaniem stwierdzić, że zarówno w przypadku realizacji usługi transfer na lotnisko tak i w przypadku usługi transfer z lotniska warto zamówić Driver4U.pl, ponieważ dla każdego naszego kierowcy pasażer, to BARDZO WAŻNA OSOBA.